Zasilacze hydrauliczne to urządzenia, których zadaniem jest dostarczenie określonego strumienia oleju do obwodu. Mają prostą budowę, na którą skład się zbiornik wraz z osprzętem, zespół pompowy jedno lub wielostumieniowy, silnik elktryczny lub spalinowy, zespół zaworów sterujących i ciśnieniowych. W zależności od potrzeb i warunków pracy mogą one być dodatkowo wyposażone w układ podgrzewania lub chłodzenia oleju. Nasza firma oferuje zasilacze budowane pod konkretne zapotrzebowanie Klienta z uwzględnieniem charakteru pracy i funkcji zasilacza w układzie. Służymy w tym zakresie fachową pomocą oraz kompleksową obsługą od projektu do budowy i uruchomienia u odbiorcy. W naszych zasilaczach wykorzystujemy sprawdzone pod względem niezawodności i trwałości elementy, producentów krajowych i zagranicznych, dążąc do optymalnej konfiguracji kosztowo-funkcjonalnej zasilacza.
Agregaty hydrauliczne mają bardziej złożoną budowę, wynikajacą z pełnionych  funkcji w układzie. Zwykle oprócz dostarczania strumienia do obwodu, realizują dodatkowo funkcje sterujące wynikajace z potrzeb odbiorników, które zasilają. Sterowanie to, może być realizowane na drodze elektrycznej, hydraulicznej lub elektrohyraulicznej. Naszą specjalnością jest budowa agregatów jedno- i wielostrumieniowych z opcją regulacji wielkości strumienia oraz regulacji poboru mocy. Wszystkie nasze urządzenia wykonywane są w oparciu o aktualne normy oraz obowiązujące przepisy. Każde urządzenie zaopatrujemy w kompletną dokumentację techniczną, którą wysyłamy naszym Klientom. Ponadto każdy nasz agregat hydrauliczny możemy uruchomić, doradzamy również podczas uruchamiania napędu. Oferujemy taże wykonanie kompletnych napędów hydraulicznych maszyn i urządzeń.
Nasze agregaty w działaniu
Zapraszamy do zapoznania  się z naszymi  przykładowymi  produktami. Prezentujemy je w trakcie pracy w miejscu docelowym lub w naszym warsztacie. Przedstawione urządzenia są wyposażone w nasze układy sterowania stanowiąc kompleksowy system napędu dla danej aplikacji w maszynie.